Psychoterapia w Gdańsku

W Trójmieście prowadzony przeze mnie gabinet psychoterapii mieści się w dzielnicy Gdańsk – Wrzeszcz, przy ulicy Dmowskiego 15, lok. 8 (klatka z zielonym szyldem Notariusz). Na wizyty zapraszam w  środy i piątki. Spotkania można umawiać telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 – 21.00

Sesje psychoterapii indywidualnej odbywają się w terminie ustalonym telefonicznie, możliwe są godziny zarówno przed – , jak i popołudniowe.

Cennik

Konsultacja do psychoterapii indywidualnej (do 50min.) – 100zł
Sesja psychoterapii indywidualnej (do 50min.) – 100zł
Konsultacja, psychoterapia dla par (90 minut) – 200zł
Sesja psychoterapii grupowej 3h – 100zł
 

Czego możesz się spodziewać, czyli kilka słów o zasadach…

W ramach spotkania konsultacyjnego (zazwyczaj jednego, dwóch, ale bywa, że kilku) określimy zakres Twoich trudności, którymi chciałbyś się zająć w ramach psychoterapii, wtedy też zaproponuję Ci moim zdaniem najlepszą dla Ciebie tejże psychoterapii formę.

Psychoterapia może mieć charakter psychoterapii krótkoterminowej (kilka, kilkanaście sesji), jeśli pracujemy nad konkretnymi problemami lub psychoterapii długoterminowej (rok, i dłużej) jeśli praca zmierza ku głębokiej zmianie Twego funkcjonowania i służy głębszemu poznaniu siebie.

Sesje terapeutyczne odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu i trwają 50 minut.

Podobnie sesje psychoterapii grupowej – i one odbywają się raz w tygodniu, w grupie 10 – 12 osób. Sesja psychoterapii grupowej trwa 3 godziny.

W przypadku spóźnienia klienta, obowiązuje pełna odpłatność za sesję, sesja zaś nie zostaje przedłużana. Analogicznie w sytuacji, kiedy klient odwołuje spotkanie z psychoterapeutą później niż 24h przed jego ustalonym terminem – za rzeczone spotkanie ponosi pełną odpłatność.

O przerwach w psychoterapii wynikających z urlopu, nieobecności psychoterapeuty, klient jest informowany odpowiednio wcześniej. W tym czasie w uzasadnionych przypadkach klient może zostać skierowany do innego psychoterapeuty.


Gabinet Psychoterapii Integratywnej

ul. Dmowskiego 15 lok. 8, Gdańsk – Wrzeszcz

Mój profil znajdziesz również na portalu Trójmiasto.pl – zapraszam!