Psychoterapia w Tczewie

W Tczewie przyjmuję we współtworzonym przeze mnie Tczewskim Ośrodku Psychoterapii Integratywnej, przy ulicy Armii Krajowej 86 lok. 14 (I piętro), na przeciwko InterMarche (mapka z lokalizacją poniżej). Na wizyty zapraszam od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem czwartków. Spotkania można umawiać telefonicznie, w godzinach 10.00 – 21.00

Sesje psychoterapii indywidualnej odbywają się w terminie ustalonym telefonicznie, możliwe są godziny zarówno przed – , jak i popołudniowe.

Cennik

Konsultacja do psychoterapii indywidualnej (do 50min.) – 100zł
Sesja psychoterapii indywidualnej (do 50min.) – 100zł
Konsultacja, psychoterapia dla par – 160zł (sesja do 90 minut)
Sesja psychoterapii grupowej 3h – 70zł
Sesja psychoterapii grupowej 9h (sobota) – 300zł/ zjazd
 

Czego możesz się spodziewać, czyli kilka słów o zasadach…

W ramach spotkania konsultacyjnego (zazwyczaj jednego, dwóch, ale bywa, że kilku) określimy zakres Twoich trudności, którymi chciałbyś się zająć w ramach psychoterapii, wtedy też zaproponuję Ci moim zdaniem najlepszą dla Ciebie tejże psychoterapii formę.

Psychoterapia może mieć charakter psychoterapii krótkoterminowej (kilka, kilkanaście sesji), jeśli pracujemy nad konkretnymi problemami lub psychoterapii długoterminowej (rok, i dłużej) jeśli praca zmierza ku głębokiej zmianie Twego funkcjonowania i służy głębszemu poznaniu siebie.

Sesje terapeutyczne odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu i trwają 50 minut.

Podobnie sesje psychoterapii grupowej – i one odbywają się raz w tygodniu, w grupie 10 – 12 osób. Sesja psychoterapii grupowej trwa 3 godziny.

W przypadku spóźnienia klienta, obowiązuje pełna odpłatność za sesję, sesja zaś nie zostaje przedłużana. Analogicznie w sytuacji, kiedy klient odwołuje spotkanie z psychoterapeutą później niż 24h przed jego ustalonym terminem – za rzeczone spotkanie ponosi pełną odpłatność.

O przerwach w psychoterapii wynikających z urlopu, nieobecności psychoterapeuty, klient jest informowany odpowiednio wcześniej. W tym czasie w uzasadnionych przypadkach klient może zostać skierowany do innego psychoterapeuty.


Tczewski Ośrodek Psychoterapii Integratywnej

ul. Armii Krajowej 86 lok. 5B, 83-110 Tczew, tel. 888 134 533